Yhteystiedot

Helposti tavoitettava, joustavasti palveleva

Yhteys Tavoitettava ja joustava

Timo Rautarinta Toimitusjohtaja +358 50 566 0055timo.rautarinta@urv.fi

Jari Alho Myyntipäällikkö +358 44 342 9085jari.alho@urv.fi

Harri Orko Myyntipäällikkö +358 50 359 5744harri.orko@urv.fi

Leif Järf Myyntipäällikkö +358 40 531 1821leif.jarf@urv.fi

Irene Salminen Logistiikkapäällikkö +358 50 473 4529irene.salminen@urv.fi

Heidi Saarikoski Logistiikka-asiantuntija +358 44 700 8560heidi.saarikoski@urv.fi

Marko Vehniäinen Tuontivalut / ostot +358 44 700 8562marko.vehniainen@urv.fi

Rauni Sand Logistiikka-asiantuntija +358 44 700 8570rauni.sand@urv.fi

Kirsi Häätylä Tuotannon assistentti +358 44 700 8547kirsi.haatyla@urv.fi

Mikko Räsänen Tuotantopäällikkö +358 44 700 8501mikko.rasanen@urv.fi

Arttu Kaukkila Laatupäällikkö +358 45 226 5303arttu.kaukkila@urv.fi

Jaakko Kärkkäinen Tuotannon­suunnittelu +358 44 700 8552jaakko.karkkainen@urv.fi

Kimmo Markela Menetelmäkehitys +358 50 590 4724kimmo.markela@urv.fi

Toni Järvinen Menetelmä­suunnittelija +358 50 581 0273toni.jarvinen@urv.fi

Henri Rajala Tuotantoinsinööri +358 50 463 7519henri.rajala@urv.fi

Henri Viikman Kunnossapidon työnjohtaja +358 50 590 4721henri.viikman@urv.fi

Petri Rinne Tuotannon työnjohtaja +358 50 468 8180petri.rinne@urv.fi

Erno Tomminen Johtaja, URV China +86 186 6197 3930

Jason Huang Apulaisjohtaja, URV

Alex Yang Toimistopäällikkö

Jinbao Zhang Laatu- ja kehitysinsinööri

Steven Zhang Ostaja

Simon Sun Laatuinsinööri

Daniel Wang Laatu- ja koneistusinsinööri

Totti Arell Talousjohtaja +358 40 556 1123totti.arell@urv.fi

Sirpa Laaksonen Kirjanpito +358 44 700 8558sirpa.laaksonen@urv.fi

Laskutus Verkkolaskut

Uudenkaupungin Rautavalimo Oy

Betorantie 30, FI-23500 Uusikaupunki, Suomi

Verkkolaskuosoite: 003717037168
Operaattoritunnus: 003721291126
Operaattori: Maventa
Pankkiverkon operaattori: DABAFIHH

urv@urv.fi
+358 2 842 9000